Get Adobe Flash player
Gallery
aaa_0 12 ddd_0 img_4657 8 slawek221 4 ostroda_23-10-2010_-10 marcel13

25.01.2014 – „PUCHAR POMORZA” PZKB, GDAŃSK.

* Krzysiek Kołodziejczyk – złoto

* Sebastian Romańczyk – srebro

* Paweł Ściepuro – srebro

29.03.2014 – „PUCHAR MAZUR 1”, MRĄGOWO.

* Krzysiek Kołodziejczyk – wygrana walka K-1

* Kuba Piaskowski – wygrana walka K-1

* Andrzej Gajewski – wygrana walka K-1

* Sebastian Romańczyk – wygrana walka K-1

10.05.2014 – OTWARTY PUCHAR POLSKI WFMC, BARCZEWO.

* Krzysiek Kołodziejczyk – srebro

* Kacper Makarewicz – brąz

* Mateusz Giers – złoto

* Kuba Piaskowski – złoto, brąz

14.04.2014 – MISTRZOSTWA POLSKI UFR, SUSZ.

* Kuba Piaskowski – złoto

* Kuba Węcek – złoto

* Damian Nowakowski – złoto

* Tomasz Kalinowski – złoto

* Żaneta Rochniak – złoto

* Kacper Makarewicz – brąz

* Mateusz Modzelewski – brąz

* Piotr Ogrodziński – brąz

24.09.2014 – MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA CZECH K-1, PRAGA.

* Krzysiek Kołodziejczyk – srebro

* Kuba Węcek – srebro

* Damian Nowakowski – srebro

08.11.2014 – MISTRZOSTWA POLSKI AMATORSKIEGO MMA, OLSZTYN.

* Mateusz Giers – brąz

30.11.2014 – „KURPIOWSKA KUŹNIA MISTRZÓW”, OSTROŁĘKA.

* Tomasz Kalinowski – wygrana walka – boks

* Damian Nowakowski – wygrana walka – K-1

* Kuba Węcek – wygrana walka K-1

* Paweł Wojciechowski – wygrana walka K-1

05.12.2014 – „UNITED FIGHTING OSTROŁĘKA”, OSTROŁĘKA.

* Tomasz Kalinowski – wygrana walka K-1

06.12.2014 – „PUCHAR EUROPY UFR, WKA, WKSF”, TARCZYN.

* Wiktoria Wilga – złoto

* Wiktoria Krakowska – srebro

* Paulina Krakowiak – srebro

* Wojtek Bałdyga – brąz

* Mateusz Giers – srebro

Juniorzy mrągowskiego klubu wyjechali na Międzynarodowe Zawody „Puchar Europy UFR, WKA, WKSF” do Tarczyna. Był to turniej trzech federacji kickbokserskich. Udział w zawodach brali reprezentanci Polski, Czech, Mołdawi, Grecji, Azejberdżanu, Anglii, Belgii, Szwecji, Słowacji. Mrągowo reprezentowali: siedmiolatek Kacper Makarewicz, Wiktoria „Wiśnia” Wilga, Wiktoria Krakowska, Paulina Krakowiak, Wojtek Bałdyga i Mateusz Giers. Niestety, w konkurencji „pointfighting” (walka przerywana na punkty) nasz najmłodszy zawodnik Kacperek przegrał swoją pierwszą walkę, z przewyższającymi od siebie warunkami fizycznymi i doświadczeniem, z reprezentantem Grecji, stosunkiem 18:13. Pozostali mrągowscy kickbokserzy walczyli w konkurencji UFR Tatami (1 runda – boks, 2 runda – kickboxing, 3 runda low-kick), w swych kategoriach wywalczyli: Wiktoria „Wiśnia” – złoto, Wiktoria Krakowska – srebro, Paulina Krakowiak – srebro, Wojtek Bałdyga – brąz, Mateusz Giers – srebro. Jestem dumny i zadowolony z postawy swoich zawodników, mimo trudnych walk z doświadczonymi zawodnikami udało Nam się wywalczyć podium, dwa było to cenne doświadczenie, które na etapie juniorskim trzeba jak najwięcej zbierać, gdyż potem procentuje to w dalszej karierze zawodniczej – podsumował Tomasz Kalinowski.

Bardzo udany weekend zanotował mrągowski klub Arrachion MMA Mrągowo (grupa Kaliniak Team). W piątek, podczas wieczornej Gali Sportów Walki „United Fighting Ostrołęka”, w Ostrołęce, walczył trener Tomasz ” Kaliniak” Kalinowski. Walka toczyła się w formule K-1, rywalem był zawodnik z Gołdapi. Walka była dynamiczna i z serią mocnych uderzeń, w pierwszej rundzie „Kaliniak” wysokim kopnięciem na szczękę (high kick) posłał na deski rywala, on pozbierał się i wstał, po chwili chcąc skończyć walkę, po
serii ciosów bokserskich rywal Tomasza ponownie wylądował na deskach. Mocny zawodnik z Gołdapi, powstał i wytrwał do końca pierwszej rundy! w drugiej tercji ponownie przeciwnik był liczony, co skutkowało, że sędzia ringowy (po trzech liczeniach) przerwał walkę.

Wzieliśmy udział w sparingach klubowych „Kurpiowska Kuźnia Mistrzów”. Były to zorganizowane walki w ringu na zasadach K-1, Boks, które toczone zostały przy publiczności. Do udziału zgłosiło się pond 60 zawodników z klubów: OKKK – Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin , UMKS Victoria Ostrołęka , Ostrołęka Fight Academy , PALESTRA Muay Thai & MMA Team , Dojo Gimnazjon Wyszków 1991 , Academia Gorila Ostrów Mazowiecka , KSW Zambrów – Klub Sztuk Walk , Kickboxing Panzer Suwałki , Akademia Lwa , UKS Sanda Płock.
Klub reprezentowało 8 zawodników. Pokazaliśmy się z jak najlepszej strony, wygrywając 4 pojedynki, 3 remisując i odnosząc jedną porażkę.
Jako pierwszy do ringu wszedł Tomasz Kalinowski, który walczył w boksie, był to jego debiut w tej formule walki. Pojedynek skończył się w pierwszej rundzie,  po prawym silnym sierpie, rywal został posłany na deski i walka zakończyła się nokautem (KO).
Kolejne starcia naszych reprezentantów odbywały się w formule K-1. Były równie emocjonujące i pełne dynamicznej wymiany ciosów. Damian Nowakowski do walki przystąpił z cięższym o pond 6 kg zawodnikiem, było ciężko ale dystansując walkę Damian wygrał na punkty. Rafał Gut, po emocjonującym pojedynku z miejscowym rywalem ostatecznie zremisował. Jako trzeci do ringu wszedł Bartosz Różański, który debiutował i bardzo udanie zakończył swój debiut, walka również zakończyła się remisem, natomiast w trzeciej rundzie Bartek, po szybki lewym sierpie posłał rywala na deski, ten podniósł się i wytrwał do końca.
Następny do ringu wszedł Kuba Węcek, który od początku kontrolował walkę, narzucał swoje tempo dla przeciwnika i jednogłośnie wygrał. Paweł Wojciechowski, także debiutował, po zaciętej i  mocnej wymianie ciosów, wygrał. Paweł Ściepuro, zaczął pierwszą rundę ospale, kolejne dwie nadrabiał i w konsekwencji pojedynek zakończył się remisem. Ostatni do ringu z naszego teamu wszedł Mateusz Konador. Mateusz, po 2 miesiącach treningu w klubie, sam zdecydował, że chce  sprawdzić się i nabrać doświadczenia. Niestety, po przyjeździe na zawody okazało się, że jego rywal zrezygnował z walki. Chcąc walczyć, udało się zestawić walkę z innym przeciwnikiem, bardziej doświadczonym stażem treningowym i przewalczonymi walkami. Mateusz odważnie wszedł w walkę, bez kompleksów atakował i kontrował. Natomiast doświadczenie przeciwnika, ostatecznie przewyższyło i Mateusz przegrał.
Jako trener jestem w pełni zadowolony i dymny z postawy swoich podopiecznych. Klub robi progres i cały czasz rozwija się a zawodnicy dojrzewają do walk, nabierają pewności siebie, co widać na zawodach. – Tomasz Kalinowski.