Get Adobe Flash player
Gallery
4 aaa_0 r 3 14 241 421 ostroda_23-10-2010_-14 marcel1

Na otwarcie gali Fight Exclusive Night w Mrągowie swój pojedynek stoczyła Julia Żelazek. Walka odbyła się w formule MMA, semi pro 3×3 min. Julia poddała swoją rywalkę z drugiej rundzie przez poddanie, wyciągając balachę.

Julia Żelazek została Mrągowskim Sportowcem roku 2022! Zawodniczka Fighters Team Mrągowo otrzymała tę nagrodę podczas XII Gali Sportu.

 

Niekorzystnie zakończył się pojedynek Janka w formule K1, o ile pierwsza runda przewalczona dobrze, tak w drugiej coś nie poszło, a w trzeciej zabrakło czasu na wygraną. Rywal mocny i cała walka „na gazie” podobała się publiczności. Z takich doświadczeń zbieramy naukę i lecimy dalej! #kickboxing #K1

Nasza energiczna ,pracowita Julka dopiero co w piątek wygrała w kickboxingu na Gali Pucharu Mazur w Mrągowie, a dziś zdobyła złoto w Warszawie w jiu-jitsu brazylijskim w XVIII Pucharze Polski ADCC. Julka stoczyła trzy walki, pierwszą wygrała kończąc gilotyną, drugą balachą, a trzecią na punkty! Gratulujemy Julka !!!

 

9 grudnia br., na hali widowiskowej w Mrągowskim Centrum Kultury po dwuletniej przerwie odbyła się VII edycja Pucharu Mazur zorganizowana przez Kaliniak Team Mrągowo. W ringu spotkało się trzydziestu sześciu zawodników, którzy trenują na co dzień kickboxing w klubach z Warmii i Mazur oraz Podlasia. Walki były elektryzujące, pełne emocji, a wojownicy przy dopingu pełnej hali prezentowali swoje umiejętności oraz siłę woli. Nie ma co się oszukiwać, walki stały na wysokim poziomie i cieszyły oko każdego widza, a przy tym przysparzały dreszczyk emocji.

 Trener.. Organizator.. Sędzia.. już tak mam, że lubię pod górkę i sprawdzać się czy podołam wyzwaniom. To był piątkowy wieczór pełen emocji, a zarazem wielkiej niewiadomej, czy wszystko spięło się i czy wyjdzie po myśli? Dziękuję wszystkim dobrym ludziom, którzy przyczynili się do pomocy zorganizowania imprezy. Zawodnikom, trenerom, kibicom w szczególności.. to był wasz wieczór i dla was – komentuje po gali Tomasz Kalinowski organizator Pucharu Mazur.

W walkach wieczoru jako pierwsze do ringu weszły kobiety. Julia Żelazek, utytułowana reprezentantka Kaliniak Team Mrągowo, zmierzyła się z Bożeną Grabowską z Victorii Ostrołęka. Walka odbyła się w pełnym dystansie czasowym, a mrągowska zawodniczka miała pod kontrolą całą walkę. Doskonale kontrowała każdy ruch rywalki oraz pokazała, że jest klasę wyżej nad zawodniczką z Ostrołęki. Dlatego też sędziowską decyzją to Julia Żelazek została zwyciężczynią pierwszej walki wieczoru.

W drugim hitowym starciu w formule bokserskiej zmierzyli się Michał Kuźniak, znany zawodnik kickboxingu z Bartoszyc oraz Jan Klimek bokser z Mrągowa. Niestety pojedynek skończył się w pierwszej rundzie, a Kuźniak nie dał dojść do głosu mrągowianinowi, któremu dosłownie „zgasił światło”. Sędzia przerwał pojedynek, a bartoszycki wojownik mógł się cieszyć z kolejnej wygranej.

źródło: info-ketrzyn24.pl

 1. REMIS walka pokazowa Gabriel Brodacki Kajetan Burnos
 2. CZERWONY     Kacper Zdancewicz Piotr Cybulski
 3. NIEBIESKI        Miłosz UrynowiczKuba Cielemęcki
 4. CZERWONY     Paweł DukDamian Kobyliński
 5. CZERWONY     Eryk Szczech Adrian Durma
 6. CZERWONY      Milena MadejskaJulka Szyło
 7. CZERWONY      Nikodem SoliwodaJanek Welens
 8. NIEBIESKI        Alex MichałowskiPaweł Niedzwiecki
 9. NIEBIESKI        Maksymilian PengerKacper Maćkiewicz
 10. CZERWONY     Wiktoria JankowskaIrena Czajka
 11. CZERWONY     Mateusz Dąbrowski Cezary Piwowarek
 12. NIEBIESKI       Adrian Daniło Dmytro Nesterovych 
 13. REMIS              Karol Bieńkowski Bartek Wójcik
 14. CZERWONY    Jakub OlikTomasz Suchodolski
 15. NIEBIESKI      Kuba Kretkiewicz Piotr Juszkiewicz
 16. REMIS              Tomasz Leonowicz Krzysiek Sobiszek
 17. CZERWONY     Bożena GrabowskaJulka Żelazek

18. NIEBIESKI           Michał KuźniakJan Klimek

 
 
 
Z bardzo mocno obsadzonej imprezy Julia Żelazek wraca z dwoma medalami. Srebro w swojej kategorii wagowej i brąz w kategorii wyższej. Bartek  Wójcik zaliczył drugą taką imprezę, wraca bez medalu, ale ciesz
y fakt, że rozwija się z walki na walkę i coraz pewniej mu to idzie. Mały błąd wyeliminował go z dalszej rywalizacji, lecz taki to sport. Gratulujemy postawy  #MMA

Julia Żelazek, zawodniczka MMA, Bjj, K1. Utytułowana multimedalistka, która z każdych zawodów wraca z tarczą 🤙
Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych! Każde wyzwanie daje jej satysfakcję i stwarza możliwości rozwoju osobistego. Kolejnym wyzwaniem jest przekazanie wiedzy popartej doświadczeniem.
Zapraszamy DZIEWCZYNY, KOBIETY, PANIE na treningi z Julią Żelazek 🥊🥋👊

 

 

Julka Żelazek zdobywa złoty medal! Pierwsza walka była naprawdę ciężka, gdzie po ciężkim boju z doświadczoną Wiktorią Klepacką (Aligatores Fight Club) Julka skończyła balachą. Drugą walkę z Dominiką Chrzyptowicz (Walhalla Fight Club), w 1.30 min skończyła gilotyną.

Podczas odbywających się w weekend w Gliwicach piątych mistrzostwach kraju MMA wystartowało łącznie ok. czterystu zawodników i zawodniczek z całego kraju. Świetnie spisała się Julia Żelazek, podopieczna #KaliniakTeam, która zdobyła tytuł Mistrzyni Polski kadetek (U-18). Julia była najlepsza w kategorii 65kg. Bój o tytuł stoczyła z Wiktorią Łukowicz (Fantom MMA Kartuzy). Reprezentantka mrągowskiego teamu wygrała tę walkę przed czasem.

PONIEDZIAŁEK:

18:00-Crossfit

19:00-MMA/K1

WTOREK:

16:00 – zajęcia dla Dzieci #PowerRangersi (5-7 lat)

17:00 – zajęcia dla Dzieci #PowerRangersi (8-12 lat)

ŚRODA:

18:00-Crossfit

19:00-MMA/K1

CZWARTEK:

16:00 – zajęcia dla Dzieci #PowerRangersi (5-7 lat)

17:00 – zajęcia dla Dzieci #PowerRangersi (8-12 lat)

PIĄTEK:

18:00-Crossfit

19:00-MMA/K1

Julia Żelazek odnosi kolejne zwycięstwa! Tym razem na zawodach brazylijskiego jiu jitsu. Julka startowała w dwóch kategoriach wagowych i wywalczyła w każdej z nich po srebrnym medalu!

Na Mistrzostwach Polski ALMMA w Sochaczewie mamy to znowu. Julka zdobywa złoto! 

i zostaje mistrzynią #MMA 

Krótko mówiąc udanie zrewanżowała się rywalce z poprzednich zawodów i skończyła walkę przez poddanie (balacha).
Krzysiek i Olek debiutowali w pierwszym kroku i go poczynili. Choć przegrali swoje pojedynki, to po zaciętych bojach. Zarówno Krzysiek jak i Olek byli blisko poddania rywali, natomiast zabrakło doświadczenia. No ale właśnie po to tu przyjechali

Julia Żelazek, po trzech wygranych walkach zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Polski ADCC (grappling,BjjNoGi)

Udział na Mistrzostwach MMA potwierdziła Julka Żelazek.

Nie dyskutuje się z sędziami, bo po dziwnych okolicznościach, Julka zdobywa vice Mistrzostwo Polski MMA w kat kadet.
Był to pierwszy start w tej imprezie i nie ostatni. Julka dała dobre walki, jedną przegrała na punkty, zaś drugą przez poddanie wygrała. Pełni optymizmu lecimy po kolejne.

Dwaj nasi reprezentanci Julka Żelazek i Bartek Wójcik wzięli udział w amatorskich zawodach MMA federacji Time Of 

Masters w Rumii. Stoczyli dobre walki i wrócili  z medalami. Julka – złoto, Bartek – srebro.

Tomasz KALINIAK Kalinowski zadebiutował w turnieju na gołe pięści GROMDA 6. Niestety musiał uznać wyższość przeciwnika przegrywając walkę i tym samym odpadając w pierwszej fazie walk turnieju.

Udanie zakończyły się zawody w Kaliszu podczas Pucharu Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu, gdzie nasz klub reprezentowało dwóch zawodników. Wracamy z medalami:

Tomasz Kalinowski – ZŁOTO (-94kg, weteran)

Tomasz Lech – BRĄZ (-75kg, senior)

Wejherowo stało się 20 marca areną Mistrzostw Województwa Pomorskiego w Kickboxingu. Solidny, potwierdzony złotem start odnotował Tomasz Kalinowski, który wywalczył złoty medal.

Ekipa „desantowo-startowa” Tomasza Kalinowskiego liczyła w sobotę trzy osoby. Wraz z nim nad morze ruszyli Kuba Cielemęcki (kat. junior) oraz Kacper Mackiewicz (kat. kadet starszy). Pierwszy z nich, reprezentant Fighters Team Mrągowo, z marzeniami o podium pożegnał się dość szybko. Mrągowianin przyjął jeden z — pozornie niegroźnych — ciosów na tyle nieszczęśliwie, że zaczął krwawić z nosa. Lekarz nie był w stanie powstrzymać krwawienia, co — mimo chęci do kontynuowania walki — oznaczało przegraną. Wspomniany Kacper Maćkiewicz to z kolei zawodnik klubu z Bartoszyc. Pod skrzydła trenera Kalinowskiego trafił „okazjonalnie”. — Tomasz Zaremba, z którym trenuje na co dzień, z przyczyn prywatnych nie mógł pojechać na mistrzostwa. Znamy się dobrze, nie widziałem więc przeszkód, byśmy nie wyruszyli z Kacprem razem. I chyba wyszło całkiem przyzwoicie. Rozgrzewaliśmy się razem, sekundowałem mu podczas walk i w swym debiucie sięgnął po brązowy medal. To solidny chłopak, jeśli będzie dalej sumiennie trenował to zdobędzie jeszcze niejedno fajne trofeum — mówi Tomasz Kalinowski.

W formule low kick, Ostrołęce, zawalczył Kuba Cielemęcki, który pewnie wygrał swoją walkę z zawodnikiem w Olsztyna!

Zawodnicy 4WMBOT i kadra trenerska podczas zgrupowania sportów walki Wojsk Obrony Terytorialnej – „Wojownik Niezłomny”. Wśród nich trener Tomasz Kalinowski.

 

 5-osobowa ekipa Fighters Team wyruszyła w sobotę na podbój Gdańska. Efekt? 3 srebra turnieju K1 First Clash. Emocji nie brakowało i w ringu, i poza nim.

— To była dla nas dość specyficzna impreza. Naszym priorytetem było sprawdzenie, w jakiej formie są nasi zawodnicy po wynikającym z wirusa tzw. „zamrożeniu” imprez sportowych — mówi trener Tomasz Kalinowski, który trójce swych wojowników asystował w narożniku wraz z Pawłem Szymańskim.
Okazję do sprawdzenia stanu „rdzy na rękawicach” otrzymali Szymon Dudanowicz (kat. 63,5 kg), Krzysztof Sobiszek (kat. 75 kg) oraz Tomasz Ponder (+95 kg). Wszyscy, w komplecie, uplasowali się w swych kategoriach na 2. lokacie.
Niewiele jednak brakowało, a najcięższy z naszych wojowników miałby nie „srebro”, a puste ręce i wspomnienia pełne goryczy.
— Po walce, której stawką było wejście do finału, sędziowie orzekli jego wyraźną przegraną (0:3). Kompletnie nie odzwierciedlało to jednak tego, co działo się w tym pojedynku. Zgłosiliśmy więc protest, po którym jeszcze raz przeliczono punkty. Okazało się, że jednak powinien być remis — wspomina szkoleniowiec Fighters Team.
Zarządzono zatem dogrywkę. Pełen pozytywnej, sportowej złości Tomasz Ponder nie miał zamiaru ponownie oddawać werdyktu w ręce sędziów. Wykrzesał z siebie rezerwy sił, wrzucił wyższy bieg i „zamęczył” rywala kondycyjnie (w ruch poszła zwłaszcza seria niskich kopnięć). Przewaga, którą wypracował, nie pozostawiała już najmniejszych wątpliwości. To jego ręka powędrowała w górę w geście triumfu.

Ośmioro naszych klubowiczów pobiegło w Ełku na ekstremalnym biegu Runmageddon. Udana impreza i super zabawa! Polecamy 😉

ok. 45 śmiałków wstawiło się w upalny i słoneczny dzień na trening Runmageddon na Wieży Mrągowo.  Uczestniczyło 15 dzieci i 30 dorosłych. Najpierw na trasie 100 metrów biegali najmłodsi i na mecie czekały dla nich pamiątkowe medale, później na pętli 300 metrów trenowali dorośli. Na koniec treningu standardowo zrobiliśmy challange, w którym do wygrania były vouchery na bieg Runmageddon Ełk.