Get Adobe Flash player
Gallery
1 y_0 i 1 12 17 marcel13 ostroda_23-10-2010_-17 xcc11

9 grudnia br., na hali widowiskowej w Mrągowskim Centrum Kultury po dwuletniej przerwie odbyła się VII edycja Pucharu Mazur zorganizowana przez Kaliniak Team Mrągowo. W ringu spotkało się trzydziestu sześciu zawodników, którzy trenują na co dzień kickboxing w klubach z Warmii i Mazur oraz Podlasia. Walki były elektryzujące, pełne emocji, a wojownicy przy dopingu pełnej hali prezentowali swoje umiejętności oraz siłę woli. Nie ma co się oszukiwać, walki stały na wysokim poziomie i cieszyły oko każdego widza, a przy tym przysparzały dreszczyk emocji.

 Trener.. Organizator.. Sędzia.. już tak mam, że lubię pod górkę i sprawdzać się czy podołam wyzwaniom. To był piątkowy wieczór pełen emocji, a zarazem wielkiej niewiadomej, czy wszystko spięło się i czy wyjdzie po myśli? Dziękuję wszystkim dobrym ludziom, którzy przyczynili się do pomocy zorganizowania imprezy. Zawodnikom, trenerom, kibicom w szczególności.. to był wasz wieczór i dla was – komentuje po gali Tomasz Kalinowski organizator Pucharu Mazur.

W walkach wieczoru jako pierwsze do ringu weszły kobiety. Julia Żelazek, utytułowana reprezentantka Kaliniak Team Mrągowo, zmierzyła się z Bożeną Grabowską z Victorii Ostrołęka. Walka odbyła się w pełnym dystansie czasowym, a mrągowska zawodniczka miała pod kontrolą całą walkę. Doskonale kontrowała każdy ruch rywalki oraz pokazała, że jest klasę wyżej nad zawodniczką z Ostrołęki. Dlatego też sędziowską decyzją to Julia Żelazek została zwyciężczynią pierwszej walki wieczoru.

W drugim hitowym starciu w formule bokserskiej zmierzyli się Michał Kuźniak, znany zawodnik kickboxingu z Bartoszyc oraz Jan Klimek bokser z Mrągowa. Niestety pojedynek skończył się w pierwszej rundzie, a Kuźniak nie dał dojść do głosu mrągowianinowi, któremu dosłownie „zgasił światło”. Sędzia przerwał pojedynek, a bartoszycki wojownik mógł się cieszyć z kolejnej wygranej.

źródło: info-ketrzyn24.pl

 1. REMIS walka pokazowa Gabriel Brodacki Kajetan Burnos
 2. CZERWONY     Kacper Zdancewicz Piotr Cybulski
 3. NIEBIESKI        Miłosz UrynowiczKuba Cielemęcki
 4. CZERWONY     Paweł DukDamian Kobyliński
 5. CZERWONY     Eryk Szczech Adrian Durma
 6. CZERWONY      Milena MadejskaJulka Szyło
 7. CZERWONY      Nikodem SoliwodaJanek Welens
 8. NIEBIESKI        Alex MichałowskiPaweł Niedzwiecki
 9. NIEBIESKI        Maksymilian PengerKacper Maćkiewicz
 10. CZERWONY     Wiktoria JankowskaIrena Czajka
 11. CZERWONY     Mateusz Dąbrowski Cezary Piwowarek
 12. NIEBIESKI       Adrian Daniło Dmytro Nesterovych 
 13. REMIS              Karol Bieńkowski Bartek Wójcik
 14. CZERWONY    Jakub OlikTomasz Suchodolski
 15. NIEBIESKI      Kuba Kretkiewicz Piotr Juszkiewicz
 16. REMIS              Tomasz Leonowicz Krzysiek Sobiszek
 17. CZERWONY     Bożena GrabowskaJulka Żelazek

18. NIEBIESKI           Michał KuźniakJan Klimek