Get Adobe Flash player
Gallery
3 ddd_0 e_0 i_0 q_1 r_0 11 43 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

08.02.2013 – MRĄGOWO

„SPORTOWE ODKRYCIE ROKU 2012”

Otrzymał nasz najlepszy zawodnik klubu Kaliniak Team Mrągowo – Sebastian Romańczyk.

Bilans walk:
* amatorskie: wygrane 10, przegrane 2
* pół zawodowe (pro am): wygrane 5, przegrane 0

Ponadto nasze gale K-1, UNDERGROUND FIGHT SHOW, w głosowaniu sms-owym, po raz drugi z rzędu uplasowały się na II miejscu. Do Trenera Roku 2012 nominowany przez kapitułę został Tomasz Kalinowski, założyciel i trener klubu Kaliniak Team Mrągowo, który zajął ostatecznie III miejsce.


15.12.2012 MRĄGOWO

SEBASTIAN ROMAŃCZYK WYGRYWA TURNIEJ O PUCHAR MAZUR w K-1 !!!!!!!

lista zawodników do turnieju o PUCHAR MAZUR w K-1 kat. 82 kg pro-am:

1. Sebastian Romańczyk – KALINIAK Team Mrągowo
2. Alan Kalski – KOBE Gym Gdynia
3. Igor Huszcza – KALINIAK Team Mrągowo

4. Dominik Szczodruch – PANZER Suwałki
5. Łukasz Bojanowski – TIGER Team Kwidzyn
6. Wojtek Marzewski – KATANA Szczytno
7. Artur Niebrzydowski – PRAJAT Fight Team Olsztyn
8. Mateusz Żukowski – TERLIK Team Mikołajki

Sebastian, w turnieju pokonał Wojtka Marzewskiego, następnie Łukasza Bojanowskiego i w finale Mateusza Żukowskiego.

08.12.2012r. TARCZYN

Udział w Międzynarodowym Turnieju Sztuk Walki MAZOVIA CUP  International w Tarczynie nasi zawodnicy rywalizowali w full- contact, walki przekrojowe tzn. I runda – boks, II runda – kick-boxing, III runda – K-1.

IGOR HUSZCZA zdobył BRĄZOWY MEDAL w kat. -84 kg.

SEBASTIAN ROMAŃCZYK zdobył ZŁOTY MEDAL w kat. -84kg.

TOMASZ KALINOWSKI zdobył ZŁOTY MEDAL w kat. -90 kg.

25.11.12 r. OSTRÓDA

Odbył się turniej kick-boxingu pod nazwą „GLADIUS CUP 2012”. Walki odbywały się przekrojowo, tzn. I runda – boks, II runda – Kick-boxing, III runda – K-1. W imprezie startowało ok. 100 zawodników w różnych kategoriach wagowych. Klub Kaliniak Team Mrągowo reprezentowało 5 zawodników. w Kat. 60 kg, Jakub Piaskowski zdobył złoty medal nie dając szans innym zawodnikom, jego warunki fizyczne sprawiły, że kontrolował walkę bokserską z dystansie, a w walkach w K-1 dominował niskimi kopnięciami. W kat. 72 kg. Daniel Wiszowatypojechał trenując tylko miesiąc czasu, zamierzeniem było by stoczył swoja pierwsza w życiu walkę amatorską, jego zmobilizowanie i sumienność w realizacji założeń taktycznych spowodowało, iż wywalczył srebrny medal. w kat. 82 kg,Sebastian Romańczyk, po pierwszej walce doznał lekkiego urazu łokcia, ale determinacja i chęć walki sprawiły, że wywalczył brązowy medal. Kuba Węcek kat. 75 kg i Paweł Ściepuro 78 kg trenujący od miesiąca czasu pojechali na zawody stoczyć swoje pierwsze amatorskie walki, niestety w ich kategoriach wagowych, byli za mocni zawodnicy, ale samo wyjście na maty i skrzyżowanie rękawic udowodniło w ich psychice że jedyną przegraną jest rezygnacja, wszystko inne jest krokiem w przód… Gratulacje  chłopaki !!!  trener jest z was dumny 🙂

09.11.2012 MRĄGOWO

W klubie KALINIAK Team Mrągowo po raz kolejny odbył się trening z naszą Mistrzynią – Joanną Jędrzejczyk. Gościnnie w treningu udział wzięli zawodnicy z klubu TERLIK Team Mikołajki.

Trening podzielony był na dwie części dla najmłodszych mistrzów, Asia pokazała jak można trenować sporty walki łącząc z świetną zabawą.

Druga część treningu była dla starszych fighterów…Asia pokazała, że kobieta potrafi dać w kość facetom 🙂

WIĘCEJ ZDJĘĆ:

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.511567705529590.120755.100000290953579&type=1

06.10.2012 KWIDZYN

Na Gali „Duet 4Fight Night” w Kwidzynie, Tomasz Kalinowski przegrał na punkty z zawodnikiem z KOBE Gym Gdynia – Kryspinem Kalskim. Był to rewanż za walkę w Kartuzach, gdzie po kontrowersyjnym sędziowaniu wygrał zawodnik z Gdynii. Tym razem zasłużenie wygrał Kryspin. Zawodnik z Gdynii przeważał swoimi warunkami fizycznymi (o głowę większy, dłuższy zasięg ramion), nie pozwalał sobie skracać dystansu i to przeważyło o zwycięstwie.

Poniżej link z walkami, pojedynek Kalinowski – Kalski od 29:38 minuty:

http://www.teletronik.tv/index.php/programy,66,5641
09.06.2012 BARCZEWO

Zawodnik KaliniakTeam Mrągowo Sebastian Romańczyk zdobył srebrny medal na I Otwartych Mistrzostwach UFR (Ultimate Fighting Rules) w Barczewie. Zawodnik mrągowski zadebiutował w walkach, w formule UFR Light, dyscyplina, w której walczą karatecy, taekwondziści i kick-bokserzy dozwolone wszystkie techniki bokserskie plus kopnięcia na tułów i głowę z wyłączeniem niskich kopnięć na nogi. Klub Kaliniak Team Mrągowo przygotowuje zawodników do walk w boksie tajskim i K-1, gdzie jednym z podstawowych
ciosów, to kopnięcia niskie na nogi (low-kick). Dla Sebastiana było ciężko przestawić się ale nie na tyle by nie poradzić sobie z zawodnikami reprezentującymi inne style sztuk walki i w konsekwencji stanać na podium.
Dodam, iż walka finałowa była zacięta i o przegranej Sebastiana zadecydowala dopiero dodatkowa jednominutowa runda. BRAWO i życzymy dalszych sukcesów !!!!!

03.12.2011 STARA BIAŁA

Dnia 03.12.2011 zawodnicy Kaliniak Team MRĄGOWO – RYN zadebiutowali na Polskiej Lidze Kick-Boxingu SPARTANWEAR. W lidze startowało pięciu naszych zawodników.

Marcel Kruszewski – przegrana   (Marcel lat 11, waga 40 kg, rywal Damian Borowiec lat 14, waga 48 kg)

Sławek Przystarz – przegrana

Sebastian Romańczyk – przegrana

Zbyszek Ruszczyk – wygrana

Marcin Ruszczyk – wygrana (TKO)

Mimo ujemnego bilansu wygrancyh walk w stosunku do przegranych (2 wygrane, 3 przegrane), debiut na Liga Spartan, można zaliczyć do udanych i dobrze rokujących na przyszłość naszych zawodników. Tym bardziej, że trenują zaledwie pół roku, to serca do walki im nie brakowało. Przeciwnicy byli bardziej doświadczeni, z dłuższym stażem treningowym i z większą ilością stoczonych pojedynków, a mimo to nasi podjeli walkę – BRAWO!!!  Przed wami jeszcze cięższe treningi i po Nowym Roku znów odwiedzimy MLS Spartanwear.


11.10.2011  MRĄGOWO

Na zaproszenie klubu KALINIAK Team Mrągowo, przyjechała wielokrotna Mistrzyni Świata Joanna Jędrzejczyk. Światowej klasy zawodowa zawodniczka reprezentująca styl muay thai poprowadziła seminarium, którego celem było przygotowanie motoryczne, techniki obrony oraz szybkie przejście z obrony do ataku. Wielomiesięczne treningi Asi w Tajlandii i Holandii były widoczne na seminarium. Asia podzieliła się profesjonalna wiedzą i umiejętnościami, za co bardzo jej dziękujemy. Asia jesteś WIELKA !!!!…. w związku z dużym zainteresowaniem, będziemy z Asią w ciągłym kontakcie i wkrótce znów przyjedzie do nas….

01.10.2011 MRĄGOWO

Na zaproszenie Mrągowskiego Klubu AIKIDO, klub Kaliniak Team uczestniczył w II Festiwalu Sztuk Walki w Mrągowie. Nasi zawodnicy pokazali się  szerokiej publiczności mrągowskiej, prezentując trening dzieci na tarczach (chłopcy i dziewczyny), walkę sparingową oraz wykorzystanie muay thai w życiu codziennym jako samoobrona przed atakiem „chuliganów”

Festiwal to znakomita okazja do zaprezentowania oferty rekreacyjnej i sportowej. Wszyscy, którzy przyszli na pokaz mogli zobaczyć jak wyglądają sztuki walki i zdecydować, czy chcą je trenować.

zdjęcia z Festiwalu Sztuk Walki:    DOŁĄCZ DO KALINIAK Team…!!!

04.06.2011  EŁK

Na I Mazurskiej Gali Sportów Walki  w Ełku zawalczył zawodnik KALINIAK  Team Mrągowo. Tomasz Kalinowski  z zawodnikiem Krzysztof „Chińczyk” Pietraszek (Ełk) w formule K-1 na zasadach zawodowych.  Zawodnik z Mrągowa tydzień przed galą zgodził się zawalczyć, ponieważ przeciwnik „Chińczyka” zrezygnował. Co prawda w tydzień przed walką bardzo ciężko jest wypracować kondycję i siłę, ale serce  do walki i pokazanie się na profesjonalnej gali zawodowej skusiły Tomasz Kalinowskiego do podjęcia walki. Walkę wygrał na punkty gospodarz – Krzysztof Pietraszek. Jest takie powiedzenie:  „Ełk krótko  się pisze ale długo pamięta” …. Gala na bardzo wysokim poziomie, dziękujemy organizatorom za możliwość uczestnictwa…

23.10.2010 OSTRÓDA

Dnia 23 października w Ostródzie odbyła sie Gala K1 z walką wieczoru w formule MMA.  Impreza stała na zadawalającym poziomie, walki były widowiskowe i mocne.

Z Kaliniak Teamu Mrągowo walczyli:

Mateusz SOBCZYK przegrana na punkty po bardzo wyrównanym i cieżkim pojedynku

Kamil PANUŚremis z zawodnikiem CFC Olsztyn, ale tylko dlatego że walczył w gospodarzem, a przeciwnik Kamila latał po linach jak pijany 🙂

Tomasz KALINOWSKI– WYGRANA  przez TKO w drugiej rundzie

Zdjęcia z walk dostępne do obejrzenia w Galerii..