Get Adobe Flash player
Gallery
1 ddd img_4665 242 26 ostroda_23-10-2010_-14 ostroda_23-10-2010_-4 ostroda_23-10-2010_-6 treningi-10

14.04.2013

15.12.2012

SEBASTIAN ROMAŃCZYK WYGRYWA TURNIEJ O PUCHAR MAZUR w K-1 !!!!!!!

lista zawodników do turnieju o PUCHAR MAZUR w K-1 kat. 82 kg pro-am:

1. Sebastian Romańczyk – KALINIAK Team Mrągowo
2. Alan Kalski – KOBE Gym Gdynia
3. Igor Huszcza – KALINIAK Team Mrągowo

4. Dominik Szczodruch – PANZER Suwałki
5. Łukasz Bojanowski – TIGER Team Kwidzyn
6. Wojtek Marzewski – KATANA Szczytno
7. Artur Niebrzydowski – PRAJAT Fight Team Olsztyn
8. Mateusz Żukowski – TERLIK Team Mikołajki

Sebastian, w turnieju pokonał Wojtka Marzewskiego, następnie Łukasza Bojanowskiego i w finale Mateusza Żukowskiego. Charakter, odwagę i serce do walki pokazał nasz drugi zawodnik IGOR HUSZCZA, który odpadł z turnieju po pierwszej walce przegrywając z Dominikiem Szczodruchem, ale fakt że Igor zechciał przystąpić do turnieju, gdzie 2 tyg wcześniej zdjęto mu gips z złamanej nogi udowodnił nie tylko sobie, iż wyjść do walki i wytrzymać do końca potrafią tylko charakterni… GRATUACJE !!!

18.05.2012

Na UNDERGROUN FIGHT SHOW 5 walczyli zawodnicy Kalniak Team Mrągowo:

IGOR HUSZCZA wygrana z doświadczonym JAKUBEM GIL — PROTASIUK (Prajat Olsztyn). Igor trenuje zaledwie 3 miesiące ale serca  i odwagi do walki z pewnoscia mu nie zabrakło !!!

ZBYSZEK RUSZCZYK wygrana z MIKOŁAJ KRAUZE (Rebelia Kartuzy). Mimo kontuzi barku Zbyszek nie zrezygnował i piekielnymi low-kickami zdominował rywala.

SEBASITAN ROMAŃCZYK wygrana z KAROL HOPA (Rebeli Kartuzy). Pełna kontrola i spokój w ringu zapewniły pewne zwycięstwo Seby.

SŁAWEK PRZYSTARZ przegrana z ŁUKASZ WRÓBEL (Prajat Olsztyn). Tu nasz zawodnik stoczył najcięższy pojedynek, gdzie o zwycięstwie zadecydowała dogrywka 4 runda.

25.02.2012

Podczas Gali w Mrągowie rozstrzygnięto plebiscyt na Najlepszą Imprezę Sportową 2011 roku. Na drugim miejscu z pośród dziesięciu typowanych znalazła się impreza organizowana przez Tomasza Kalinowskiego – UNDERGROUND FIGHT SHOW.

– Pierwszy raz zgłoszona impreza do plebiscytu i od razu taki wynik !!! Cieszy mnie to bardzo i motywuje do organizowania coraz lepszych imprez. Dziękuję wszystkim sympatykom sportów walki za oddanie głosu, bo to one przyczyniają się do promocji tej ndyscypliny sportowej w naszym mieście Mrągowo. Dziękuję także zawodnikom Kaliniak Team Mrągowo, gdyż bez nich nie istiałaby gala Underground Fight Show.


18.02.2012

Zakończyła się kolejna edycja UNDERGROUND FIGHT SHOW, na której stoczono 12 walk. Walczyli zawodnicy z klubów:

KALINIAK  Team Mrągowo, Okniński Team MMA Mrągowo, Karate Kyokushin Mrągowo, ARRACHION Bartoszyce, PRAJAT Fight Team Olsztyn, JINCHUURIKI Gym Olsztyn, Fighting Spirit Gym Giżycko, Karate Kyokushin Ostrołęka

Poniżej lista zawodników, kolorem żółtym zawodnicy wygrani:

Mateusz Rokicki (Olsztyn) Damian Nowakowski (Kaliniak Team Mrągowo)

Karol Burzyński (Gizycko) – Marcin Żebrowski (Karate kyokushin Mrągowo)

Daniel Pieszczoch (Olsztyn) – Pioterk Silwoniuk (Kaliniak Team Mrągowo)

Filip Bujak (Olsztyn) – Mateusz Magdziński (Okniński MMA Mrągowo)

Oktawian Kuzia (Bartoszyce) – Sławek Przystarz (Kaliniak Team Mrągowo)

Michał Foks (Olsztyn)Mateusz Zaniewski (Ostrołęka)

Jakub Gil-Protasiuk (Olsztyn) – Łukasz Bożyk (Kaliniak Team Mrągowo)

Rafał Tarnowski (Giżycko) Sebastian Romańczyk (Kaliniak Team Mrągowo)

Paweł Szostak (Olsztyn) – Mateusz Mierzejewski (Ostrołęka)

Artur Niebrzydowski (Olsztyn) – Marcin Ruszczyk (Kaliniak Team Mrągowo)

Mariusz Przybysz (Bartoszyce) – Marcin Szwarc (Olsztyn)

Mateusz Rysik (Bartoszyce) – Piotr Świacki (Karate kyokushin Mrągowo)

Mimo iż niektórzy zawodnicy debiutowali w ringu, to pokazali charakter i serce do walki. Dziękuję wszystkim startującym zawodnikom, daliście prawdziwy pokaz swoich umiejętności… Zawodnicy Kaliniak Team Mrągowo, to dla was był pierwszy poważny sprawdzian, trenując tak krótki okres walczyliście z doświadczonymi zawodnikami i nie ważny był wynik, ważne było to, że wytrzymaliście presję publiczności, wytrwaliście kondycyjnie do końca i wygraliście ze swoimi słabościami  – Tomek.

01.07.2011

Na zaproszenie klubu KALINIAK Team Mrągowo swoją obecność potwierdziły kluby:

Kartuski klub kickboxingu REBELIA

GRAPPLER Mińsk Mazowiecki

ARRACHION Bartoczyce

MUAY THAI Ostrołęka

KARATE kyokushin Ostrołęka

KARATE kyokushin Mrągowo

FIGHT CLUB Elbląg.

Na wieczorze walk, które odbyły się w Hotelu „Gościniec Molo” jak zawsze dopisała publiczność, widać że coraz większe jest zainteresowanie w Mrągowie, co nas cieszy i motywuje do organizowania dalszych imprez. Na gali odbyło się 10 pojedynków, z czego 6 zawodników walczyło z klubu Kaliniak Team Mrągowo. Czterech wygrało, dwóch przegrało. Nie zawiedli bracia Ruszczyk, którzy swoje walki wygrali przed czasem.  Z imprezy na imprezę podnosi sie poziom walk i zapraszane są coraz to lepsze i mocniejsze ekipy walczące w formule K-1. Widać, że przy tak młodym zespole jaki reprezentujemy, ciężka praca na treningu zaczyna przynosić efekty.

Kamil Panuś PRZEGRANA z: Marcin Żebrowski (Mrągowo)

Łukasz Ruszczyk PRZEGRANA z: Mateusz Jereczek (Kartuzy)

Marcin Szewczyk WYGRANA z:  Szymon Kosałka (Kartuzy)

Zbyszek Ruszczyk WYGRANA z: Mikołaj Krause (Kartuzy)

Marcin Ruszczyk WYGRANA  z: Michał Gryglas (Mińsk Mazowiecki)

Michał Małkowski WYGRANA  z: Michał Bobiński (Ostrołęka)

12.03.2011

Dnia 12.03.2011r, odbyła się II Gala Walk w formule K-1 pod nazwą: „Underground Fight Show” w hotelu „Gościniec Molo”. Po udanej pierwszej gali i rosnącym zainteresowaniem mieszkańców Mrągowa,  organizatorzy postanowili pójść za ciosem i nadać jej cykliczny charakter. Gala walk miała na celu upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży w Mrągowie, zareklamować klub sportowy, pokazać rodzaj sztuk walki jakim jest muay thai i kick-boxing, a także zachęcić mieszkańców Mrągowa do treningów.

Do udziału w walkach przystąpili zawodnicy z klubów:

KALINIAK Team Mrągowo, Camel Fun Club Olsztyn, Our Team Poznań, Słupska Szkoła Walk Czarni, Okniński MMA Mrągowo, zawodnicy z Litwy

Publiczność dopisała, gdyż przybyło ponad 250 osób !!!  Walki były naprawdę emocjonujące i przyniosły kibicom najwięcej wrażeń. Była to druga tego typu impreza organizowana w Mrągowie, z imprezy na imprezę zainteresowanie wzrasta, w związku z czym będziemy starać się rozwijać i z każdą kolejną galą będziemy zapraszać coraz to lepszych zawodników.

10.12.2010

10 grudnia 2010 w piątek odbyła się Gala K1 w Mrągowie, w hotelu „Gościniec Molo”, pod nazwą „Underground Fight Show I”.   Była to pierwsza tego typu impreza organizowana w Mrągowie przez Tomasza Kalinowskiego i Patryka Wądołowskiego.  Spontanicznie zoorganizowana gala miała charakter walk sparingowych i miała na celu promocję sztuk walki w Mrągowie, ponieważ w mieście od dawien dawna nic sie nie działo związanego z sportami walki. Potwierdzeniem tego była frekwencja publiczności, która wbrew oczekiwaniom organizatorom zebrała się w liczbie ok. 150 osób !!!  Walki odbywały się na dystansie 2 rundy ×2 minuty, ogólnie stoczono 14 walk. Wieczór był pełen emocji, zawodnicy naprawdę byli mocni i pokazali charakter wojownika…